ODS
27 poslanců
Účast na hlasováních76.5 %
Rebelování1.8 %
Shoda s vládou49.7 %
Pozice na základě hlasování
Členové klubu v kontextu celé sněmovny.
ANO
Motoristé
SPD
ODS
TOP 09
KDU-ČSL
Piráti
STAN
Sněmovna.DataTimes.cz
Členové klubu
| Poslanec/kyně | Strana | Účast | Rebelování | Shoda s vládou | Opravy hlasování |
|---|---|---|---|---|---|
| Schrek Vítězslav | 96.2 % | 2.8 % | 48.7 % | — | |
| Janda Jakub | 95.7 % | 2.0 % | 50.9 % | — | |
| Turek Libor | 95.4 % | 1.3 % | 50.1 % | — | |
| Haas Karel | 93.5 % | 2.0 % | 52.1 % | — | |
| Bačíková Jana | 89.2 % | 1.7 % | 50.4 % | — | |
| Bartošová Lucie | 87.6 % | 0.9 % | 49.2 % | — | |
| Bureš Jan | 87.3 % | 3.9 % | 46.3 % | — | |
| Baxa Martin | 85.0 % | 2.8 % | 50.6 % | — | |
| Skopeček Jan | 83.6 % | 2.8 % | 50.3 % | — | |
| Adamec Ivan | 82.4 % | 0.5 % | 53.3 % | — | |
| Benda Marek | 81.4 % | 0.0 % | 48.7 % | — | |
| Bendl Petr | 76.6 % | 1.3 % | 48.3 % | — | |
| Slovák Štěpán | 74.7 % | 2.7 % | 52.4 % | — | |
| Fiala Petr | 74.3 % | 1.9 % | 46.0 % | — | |
| Němečková Crkvenjaš Zdenka | 73.5 % | 1.5 % | 49.0 % | — | |
| Havránek Jiří | 73.4 % | 2.5 % | 45.3 % | — | |
| Zajíčková Renáta | 73.4 % | 1.9 % | 49.0 % | — | |
| Sokol Petr | 71.3 % | 2.6 % | 54.1 % | — | |
| Munzar Vojtěch | 69.4 % | 1.4 % | 53.4 % | — | |
| Lipavský Jan | 67.6 % | 1.9 % | 42.4 % | — | |
| Bauer Jan | 67.2 % | 2.5 % | 49.0 % | — | |
| Decroix Eva | 65.6 % | 1.4 % | 49.6 % | — | |
| Hoppe Libor | 63.5 % | 0.9 % | 53.4 % | — | |
| Kupka Martin | 62.5 % | 1.0 % | 41.0 % | — | |
| Černochová Jana | 62.0 % | 1.5 % | 50.2 % | — | |
| Karpíšek Pavel | 60.6 % | 1.0 % | 49.5 % | — | |
| Žáček Pavel | 53.0 % | 1.0 % | 58.0 % | — |